Дніпропетровський район, Дніпропетровська область

15 лютого - День пам`яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану

15 лютого 29 років тому відбулося виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан. Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Вона забрала життя понад 15 тисяч осіб, з них – 3360 українців. Україна цього дня офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

Керівництво Сурсько-Литовської громади привітало воїнів-афганців, мешканців громади, для яких цей день не просто свято, а свято з сльозами на очах. А завдяки керівнику підприємства «АГРОІНВЕСТ» Рублю Олегу Анатолійовичу, який і сам входив до складу обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані, хлопці мали змогу у теплому та затишному місці під «живу» музику  про голубі берети, згадати свої нелегкі бойові будні у далекій країні та своїх бойових побратимів.