Дніпропетровський район, Дніпропетровська область

Урочистості

28 жовтня 2017 року відбулися урочистості, присвячені Дню села Сурсько-Литовське та 50-ї річниці Сурсько-Литовського Будинку культури. О 14-00 годині до Будинку культури зібралося багато мешканців громади та її гості.

Традиційно свято розпочалося з покладання квітів до монументу загиблих у роки Другої світової війни односельчан та вшанування їх пам’яті.

Далі розпочалися урочистості з привітального слова голови Сурсько-Литовського ОТГ Андрєєва Г.Д. Він від керівництва громади вручив почесні грамоти активним мешканцям громади, робочим колективам та місцевим підприємствам, які завжди стають на допомогу у вирішенні проблемних питань громади.

Завітали до нас і почесні гості. Привітали мешканців зі святом села заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Примаков К.Ю., начальник Дніпровського районного управління агропромислового розвитку Ткач Т.І., помічниця депутата обласної ради Жадана Е.В Панасевич Д.

Кількагодинний святковий концерт розпочався з виступу військового естрадно-духового оркестру. Далі гостів радували своїми виступами художні колективи Сурсько-Литовського будинку культури та Сурсько-Литовської середньої школи, вокально-інструментальний ансамбль «Весняні ритми».

Закінчились урочистості святковою дискотекою.

Таке свято, як День села, дає можливість кожному мешканцю громади відчути себе частиною великої родини – громади і дає наснагу на плідну працю в напрямку розвитку рідного краю та усієї України.