Дніпропетровський район, Дніпропетровська область

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Веселка»

10 січня 2018 року в Сурсько-Литовській громаді в селі Новомиколаївка відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту дошкільного навчального закладу «Веселка». В цей зимовий сонячний день така довгоочікувана та особлива подія перетворилася на ціле свято як для дітвори, так і для їх батьків та мешканців всієї громади.

Затишні спальні з новими постільними комплектами, комфортними краватками, різнокольоровими шафками, світлі ігрові кімнати зі зручними меблями, новим сучасним покриттям та купою іграшок готові зустріти веселу і галасливу малечу, яка не шуміла тут майже два роки. Заждалися дітлахів і працівники дитячого садочка. Тому на їх обличчях сьогодні сяють такі щирі посмішки.

Привітати малечу та їх батьків завітали почесні гості – голова громади Андрєєв Г.Д.,  секретар сільської ради Буряк Н.І., помічник депутата обласної ради Євгена Жадана Приймаченко В.В., керівники місцевих підприємств – Новомиколаївського кар’єра, «Універсал-Зерно-Продукт», «Тетяна і К», «Агроінвест», працівники гуманітарного відділу та виконавчого комітету Сурсько-Литовської ОТГ. Гості привітали мешканців громади та побажали здоров’я, добра і миру у всій нашій країні. Також відмітили, що у такий нелегкий час є такі світлі позитивні події, як відкриття дитячого садочку. Таки події є можливими завдяки децентралізації і дають змогу громаді забезпечити громаді виховання молодшого покоління на користь не тільки громаді, а і усієї рідної України.