До уваги студентів Сурсько-Литовської Громади, що навчаються у вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання.

Дата: 20.04.2018 14:33

До уваги студентів сурсько-литовської громади, що навчаються у вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.
Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту та за те, що допомагаєте робити Україну кращою!

Олексій Бернацький,
дирктор ТОВ СайберШарк та один з ініціаторів проекту Scholarship в Україні

p.s. Наразі, нашу ініциативу інформаційно підтримали наступні вищі навчальні заклади (розмістивши  інформацію про конкурс на своїх сайтах та на офіційних сторінках у соц мережі Фейсбук). Серед них:

• Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Подільський державний аграрно-технічний університет
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"
  • Ужгородський національний університет
  • Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  • Маріупольський державний yніверситет
  • Житомирський державний технологічний університет
  • Бердянський державний педагогічний університет

Сподіваємося й на вашу інформаційну підтримку! Якщо необхідно, можемо надати посилання цих та іншиз ВНЗ або підготувати текст новини спеціально для вашого сайту.

Ще раз дякуємо за співпрацю!