Информація від фонду соціального страхування

11:14 18.03.2019

Масляна 2019

Фестиваль - конкурс "Щедра Масляна"

14:31 26.02.2019

Організація безпеки в Сурсько – Литовській ОТГ

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Сурсько – Литовської об’єднаної територіальної громади на  2019 рік та проведення тижневику «Організація безпеки в Сурсько – Литовській ОТГ» спеціалістом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  з залученням представників  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, ГУ НП у Дніпропетровській області  та фахівців Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровськії  області було проведено ряд заходів, а саме: -    Година спілкування з працівниками виконкому на тему : «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях природного характеру» -    Теоретичне заняття з евакокомісією Сурсько – Литовської ОТГ; -    Теоретичне заняття з розрахунково-аналітичною групою Сурсько – Литовської ОТГ; -    Розглянуто та обговорено питання з організації охорони публічного порядку в разі  евакуації населення та під час проведення масових заходів на території ОТГ. Також без уваги не залишили наших маленьких мешканців ОТГ!   В дошкільних навчальних закладах «Мальвіна» та «Веселка» а також в Сурсько – Литовській ЗОШ співробітники поліції  провели заняття на теми: «Безпека дорожнього руху», «Стоп наркотикам» тощо.

10:49 26.02.2019

Оголошення

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 115 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції по територіальних підрозділах поліції Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претендентів на посади оперуповноважених кримінальної поліції, слідчих та їх помічників, інспекторів з ювенальної превенції, дільничних  офіцерів поліції, поліцейських поліції особливого призначення, секторів реагування патрульної поліції, конвойної служби, з обліку та збереження речових доказів і озброєння.    Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме: громадянство України; вік від 18 років; вільне володіння українською мовою; повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції) та вища юридична освіта для кандидатів на посади слідчих;   відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції). Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а  та триватиме  у період з 25 січня по 18 лютого цього року.  Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.    У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату (від 10 000 грн.), соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, отримання житла у лізинг, компенсацію за оренду житла, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту. Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua. За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 або на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua.

08:21 01.02.2019

Фестиваль "Різдвяна Зірка"

17 січня у Софіївській громаді триває відкритий фестиваль-конкурс вертепів . Колектив Сурсько-Литовської ОТГ    "Здравушка" разом з талановитими учнями Сурсько-Литовської школи гідно представив свою громаду у цьому дійстві. Дякуємо! Дуже сподобався виступ! Чекаємо на призові місця!)))

13:19 17.01.2019