Інформація щодо короновірусу

Шановні мешканці громади!!! Наближаються поминальні дні. Закликаємо всіх та рекомендуємо дотримуватись правил карантину щодо запобігання поширенню на території ради гострої респіраторної хвороби COVID-19. Забороняється відвідування будь-яких заходів (культурних, розважальних, релігійних, рекламних та ін.) Органи національної поліції будуть реагувати відповідно до норм чинного законодавства, притягувати організаторів та участників до відповідальності за нормами ст.325 КК України та 44-3 КУпАП.

16:10 23.04.2020

Інформація щодо короновірусу

Шановні мешканці громади!!! Зертаємося до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення корона вірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню корона вірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність- рятує життя!

10:29 14.04.2020

Інформація щодо короновірусу

Шановні мешканці громади!!! Наближаються пасхально - поминальні дні. Закликаємо всіх та рекомендуємо дотримуватись правил карантину щодо запобігання поширенню на території ради гострої респіраторної хвороби COVID-19. Забороняється відвідування будь-яких заходів (культурних, розважальних, релігійних, рекламних та ін.) Органи національної поліції будуть реагувати відповідно до норм чинного законодавства, притягувати організаторів та участників до відповідальності за нормами ст.325 КК України та 44-3 КУпАП.

10:28 14.04.2020

Інформація щодо короновірусу

Відповідно до доручення Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» від 02.04.2020 року наданого з урахуванням резолюції Прем’єр-міністра України від 27.03.2020 № 13137/0/1-20 та у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Дніпропетровське РВ АМУ просить поширити інформаційну роботу серед населення щодо необхідності дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо, із залученням лідерів громадської думки, представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, у тому числі місцевих.

10:46 06.04.2020