Інформація від пенсійного фонду

Неоформлені трудові відносини, неофіційна зарплата позбавляють не лише частки пенсії в майбутньому, а й інших соціальних виплат

09:03 12.02.2020

Пункти обігріву населення на період зниження температури

Відповідно  розпорядження голови сільської ради  на территорії ОТГ створені два пунки обігріву населення на базі КЗ "Сурсько-Литовський будинок культури", вул. Центральна, 6 та Новомиколаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, вул. Центральна, 20.

08:26 12.02.2020

Інформація щодо погіршення погодних умов

У зв’язку з погіршенням погодних умов управління цивільного захисту облдержадміністрацій звертається до мешканців області з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки

10:31 05.02.2020

Шановні мешканці Сурсько-Литовської громади!

15:47 15.01.2020

До уваги учасників АТО

Увага! Шановні учасники АТО та внутрішньо переміщені особи Сурсько-Литовської громади! Виконавчий комітет Сурсько-Литовської сільскої ради поздоровляє Вас та Ваші родини з Новим роком та Різдвом Христовим! А також нагадує про можливість Вам або оффіційно зареєстрованим членам Вашої родини пройти безкоштовне навчання (за кошти гранту) на 1 - 3 місячних курсах підвищення кваліфікації, здобутя нової професії або навичок. Якщо Вас чи Вашу родину зацікавила ця пропозиція, повідомляйте у повідомленняхна фейсбуці під цим постом або ж по електронній адресі surlitgromada@gmail.com з темою "Навчання АТО та ВПО". На листі відображайте, яку саме професію Ви хотіли б здобути, контактні дані. Термін прийому заявок - до 04.01.2020. З повагою, Виконавчий комітет.

09:32 29.12.2019