Відкритий фестиваль-конкурс різдвяно-новорічної атрибутики та вертепів «Різдвяна зірка»

Дата: 15.01.2018 13:57

За ініціативою Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, спільно з Софіївською ОТГ та управлінням культури ДніпроОДА 12 січня 2018 року на Дніпропетровщині відбулася Децентралізаційна різдвяна коляда: відкритий фестиваль-конкурс різдвяно-новорічної атрибутики та вертепів «Різдвяна зірка». На ці святкові заходи з’їхалося 18 творчих колективів з 15 територіальних громад. Сурсько-Литовську громаду на фестивалі представляли колективи «ЗДРАВУШКА» та «ЧЕРВОНА КАЛИНА», які стали лауреатами цього фестивалю.