Святкування ювілею дитячого садка "Веселка"

Дата: 28.09.2018 15:49

27 вересня 2018 року відсвяткував свій 30-ти річний ювілей дитячий садок «Веселка», що у селі Новомиколаївка.  За ці 30 років багато вихованців вийшло з цих привітних стін у шкільне, а потім доросле життя. І вже одне покоління змінилося іншим та випускники ранішніх літ ведуть у цей садочок своїх діточок.

Весь цей період у «Веселки» незмінний керівник – Антонина Олексіївна Шихиріна, людина, яку знають і поважають у рідному селі, люблять діти. Вона працювала від моменту будівництва садка разом з керівництвом Новомиколаївського карєру, пережила важкі часи в період розпаду Радянського Союзу, підіймала «Веселку» з руїн у 2000-х, перенесла капітальний ремонт 2016-17 років. Тепер дитячий садок затишний та привітний завдяки його колективу. Хотілося б процитувати технічного директора «Обєднанання Новомиколаївський карєр» Коваленко Станіслава Миколайовича: «У нас в «Веселці» дві перлини, одна – це наші діти, друга – це колектив садочка». Дитячий садочок для села – місце куди з самого рання стікаються дошколята разом з батьками, де цілий день чутно веселий щебет малечі, на пів села чути запах котлет чи сирників, це центр, навколо якого обертається життя діточок та їх вихователів.

В цей по осінньому красивий день привітати малечу, їх батьків та працівників садка завітали гості: сільський голова Андрєєв Г.Д., секретар буряк Н.І., колишній директор кар’єру Кеплін О.Г., завдяки якому побудували «Веселку»,  технічний директор «Об’єднанання Новомиколаївський кар’єр» Коваленко С.М., колишній голова райдержадміністрації  Шинкевич В.Г., за допомогою якого вдалося повернути садок до нормального функціонування, колишній голова Новомиколаївської сільської ради Тесленко Ю.М., представники обласного депутата Євгена Жадана Панасевич Д. та Приймаченко В., директор «Універсалзернопродукт» Купріянов К.В., колежанка з Сурсько-Литовського дитячого садка «Мальвіна» - Кузнецова О.Г., представники виконавчого комітету та офісу старости, керівництво відділу соціально-гуманітарної сфери, представники батьківського комітету.

На святі малеча співала, танцювала, будувала з цеглинок свій маленький дитячий садок, декламувала вірші. Гості сказали багато щирих теплих слів на адресу садочку та його вихованців, подарували багато подарунків. Завершилося свято віршами керівника «Веселки» Шихиріної А.О.:

«В життя моє вже увірвалась осінь

І зморшки на чоло лягли.

А в коси повпліталась просідь

І роки, як дороги пролягли.

Зринає в пам’яті: дитинство босоноге

І юності кохання перша мить.

Думками повертаюсь я до рідного порогу

І серце болісно щемить.

Болить воно за рідну Україну,

За владу, за сплюндроване село.

І кожної хвилини, кожну днину

Все в голові - чи ж правда це було?

І стелиться все полотно моєї долі,

А хочеться багато ще зробить

Щоб задзвеніло сміхом поле,

Почуть як колос наливається, бринить.

Отямтесь, люди, схаменіться,

Верніть дітей своїх в село.

Ніхто не дасть Вам благодаті,

Ніхто, крім Вас, не створить Вам добро.

Навчить нащадків землю шанувати,

Творить достаток, про майбутнє дбать.

Навчить пісень, що Вас навчала мати

Тоді лиш можна буде спочивать!»