Вітання з Новим 2019 Роком

Дата: 31.12.2018 10:52

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, староста та працівники апарату сільської ради ОТГ, медики та освітяни, працівники культури, комунальних підприємств та соціальної сфери,  приватні підприємці, керівники підприємств, установ та організацій, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти та ветерани ВВВ, представники громадських організацій, та усі жителі Сурсько - Литовської об’єднаної  територіальної громади!
       Щиро вітаю з наступаючим Новим роком!
Це улюблене свято з дитинства для кожної людини, а ще це пора відпочинку, забав, незабутніх зустрічей та здійснення бажань.
Відходить в минуле 2018 рік, який був нелегким. Нехай він забере з собою всі негаразди, марні хвилювання, сумні спогади та тяжкі хвилини.
 Багато що вдалося зробити, але ще більше нам потрібно зробити у 2019 році.
Будемо щиро сподіватись, що наступаючий рік стане для нас роком добрих змін, роком економічного зростання, миру, стабільності.

Від щирого серця бажаю щоб у кожну оселю свято завітало тільки з добром і принесло всім злагоду, добробут та впевненість у завтрашньому дні. Зичу міцного здоров’я, успіхів у всіх справах і починаннях, родинного щастя і достатку!
 З повагою, сільський голова ОТГ Андрєєв Григорій Дмитрович