Організація безпеки в Сурсько – Литовській ОТГ

Дата: 26.02.2019 10:49

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Сурсько – Литовської об’єднаної територіальної громади на  2019 рік та проведення тижневику «Організація безпеки в Сурсько – Литовській ОТГ» спеціалістом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  з залученням представників  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, ГУ НП у Дніпропетровській області  та фахівців Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровськії  області було проведено ряд заходів, а саме:
-    Година спілкування з працівниками виконкому на тему : «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях природного характеру»
-    Теоретичне заняття з евакокомісією Сурсько – Литовської ОТГ;
-    Теоретичне заняття з розрахунково-аналітичною групою Сурсько – Литовської ОТГ;
-    Розглянуто та обговорено питання з організації охорони публічного порядку в разі  евакуації населення та під час проведення масових заходів на території ОТГ.
Також без уваги не залишили наших маленьких мешканців ОТГ!
 В дошкільних навчальних закладах «Мальвіна» та «Веселка» а також в Сурсько – Литовській ЗОШ співробітники поліції  провели заняття на теми: «Безпека дорожнього руху», «Стоп наркотикам» тощо.