Інформація з Фонду соціального страхування України

Дата: 25.03.2019 11:38

Питання захворюваності застрахованих осіб Дніпропетровщини -  на постійному контролі Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області

З метою реалізації заходів по зменшенню рівня тимчасової непрацездатності серед застрахованих осіб страхувальників області управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області (далі-Управління) та його відділеннями вживається ряд заходів, а саме: для отримання достовірних даних впроваджено щотижневий моніторинг кількості виданих закладами охорони здоров’я області листків непрацездатності, здійснення перевірок обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності, а також проведення за участю фахівців відділень навчань страхового активу підприємств, установ та організацій для підвищення рівня їх знань щодо прав, обов’язків та повноважень.
Управлінням щомісячно проводиться аналіз захворюваності у розрізі страхувальників, і у разі зростання рівня тимчасової непрацездатності направляються листи головам комісії із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності для вжиття відповідних дій.
З метою активізації спільної роботи з питань контролю за кількістю виданих листків непрацездатності та рівнем захворюваності з тимчасовою втратою працездатності фахівцями Управління на регулярній основі проводяться зустрічі, семінари-наради, семінари-навчання  та круглі столи за участю керівниками лікувальних закладів та лікарів .

Управління виконавчої

дирекції Фонду соціального