Дата: 25.09.2019 08:46

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Сурсько-Литовська сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план с. Сурсько-Литовське, Дніпровського району, Дніпропетровської області».
Замовник містобудівної документації – Сурсько-Литовська сільська рада.
Розробник містобудівної документації – Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», юридична адреса:
м. Київ. бульвар  Лесі Українки, буд. 26 літ. А

Підстава для розроблення: рішення сьомої сесії шостого скликання Сурсько-Литовської сільської ради від  18 березня 2011 року.
Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено заступника голови сільської ради - Яковенко О.М.
Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна 58 (приміщення  сільської ради)  в період з 30 вересня 30 жовтня 2019 року.
Громадські слухання відбудуться  1 листопада 2019 року о 14 год. 00 хв. за адресою: с. Сурсько-Литовське, вул. Центральна, 6-а  (приміщення будинку культури).
Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:
1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний  проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України,  депутати  відповідної сільської ради.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктами 1 - 4, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.