Дніпропетровська область, Дніпровський район

До уваги учасників АТО

Дата: 29.12.2019 09:32

Увага! Шановні учасники АТО та внутрішньо переміщені особи Сурсько-Литовської громади! Виконавчий комітет Сурсько-Литовської сільскої ради поздоровляє Вас та Ваші родини з Новим роком та Різдвом Христовим! А також нагадує про можливість Вам або оффіційно зареєстрованим членам Вашої родини пройти безкоштовне навчання (за кошти гранту) на 1 - 3 місячних курсах підвищення кваліфікації, здобутя нової професії або навичок. Якщо Вас чи Вашу родину зацікавила ця пропозиція, повідомляйте у повідомленняхна фейсбуці під цим постом або ж по електронній адресі surlitgromada@gmail.com з темою "Навчання АТО та ВПО". На листі відображайте, яку саме професію Ви хотіли б здобути, контактні дані. Термін прийому заявок - до 04.01.2020. З повагою, Виконавчий комітет.