Дніпропетровська область, Дніпровський район

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

СУРСЬКО-ЛИТОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

вул. Центральна, 7, с. Сурсько-Литовське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська область, 52064,

тел./факс (056)711-21-90, e-mail: surlitmed@ukr.net, код ЄДРПОУ 40359914

До відома учасників АТО/ОСС

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сурсько-Литовської сільської ради» запрошує учасників АТО/ООС на консультацію до лікаря-стоматолога.

Мета заходу надати безкоштовні стоматологічні послуги учасникам АТО/ООС , провести профілактичні заходи щодо виявлення стоматологічних захворювань для можливого наступного зубопротезування в рамках Комплексної програми соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 13.12.19 № 534-20/VII, стосовно відшкодування витрат за надані послуги із встановлення безкоштовних стоматологічних імплантів учасникам АТО/ООС, які потребують зубопротезування.

Консультації надають досвідчені висококваліфіковані лікарі-стоматологи Зотов Євген Володимирович, Пономаренко Роман Андрійович графік прийому щоденно, з 8.00 до 13.00 год., неділя вихідний, на базі Новомиколаївської АЗПСМ, с.Новомиколаївка, вул. Центральна, 20.

Бажаємо міцного здоров’я.