Інформація щодо короновірусу

Дата: 30.03.2020 09:15

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА КНП «Слобожанська центральна лікарня» Слобожанської селищної ради визначена об’єктом для надання медичної допомоги хворим на корона вірус 2019-nCOV.

З бюджету Сурсько-Литовської сільської ради виділено 50,0 тис.гривень на дезинфікуючі засоби для Слобожанської лікарні.

Щодо Сурсько-Литовської та Новомиколаївської амбулаторій загальної практика сімейної медицини , то вони забезпечені засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками, костюмами ) та дезінфікуючими засобами.

По всіх магазинах роздані пам’ятки щодо режиму роботи об’єктів господарювання та куди звертатися в разі ознак захворювання на корона вірус.