Інформація від пенсійного фонду

Дата: 02.06.2020 13:38

ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ПФУ - “ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА”

Дніпровський приміський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дає змогу громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У «Електронній трудовій книжці» інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

Даний зручний сервіс дає змогу громадянам дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом.

Для того щоб скористатися послугою, слід зареєструватись на вебпорталі Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

За допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України Ви маєте можливість надати скановані копії своєї трудової книжки. Для цього необхідно підготувати кожну сторінку трудової книжки окремо як JPG-файл або повний документ зі всіма сторінками трудової книжки як PDF-файл.

Увійшовши в Особистий кабінет вебпорталу, в меню ліворуч «Комунікації з ПФУ» потрібно натиснути пункт «Надання сканкопій трудової книжки», заповнити анкету та додати до неї скановані документи. Результат опрацювання Вашого звернення можна отримати в режимі перегляду Ваших звернень.

Начальник Дніпровського приміського

відділу обслуговування громадян