Дніпропетровська область, Дніпровський район

Інформація від пенсійного фонду

Дата: 22.06.2020 09:32

ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ПФУ — ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Дніпровський приміський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що для того щоб самостійно прорахувати розмір пенсії, яку майбутній пенсіонер буде отримувати, необхідно знайти в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду сервіс “Пенсійний калькулятор”.

При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. Щоб врахувати періоди трудової діяльності та інші періоди, що входять до стажу роботи для призначення пенсії, користувачам додатково надається можливість їх ручного введення.

Для того щоб “Пенсійний калькулятор” спрацював, потрібно увести всі періоди роботи відповідно до записів у трудовій книжці, вказуючи дату зарахування і дату звільнення. За результатами розрахунку на перегляд надається сума розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку (індивідуальні коефіцієнти, помісячний розрахунок заробітної плати та страхового стажу тощо).

Даний сервіс не здійснює припущень щодо рівня зростання середньої заробітної плати або рівня інфляції у наступні роки, тому оцінює прогнозний розмір пенсії в умовах на момент проведення розрахунку.

Користувачам, які авторизувались на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису), надається можливість розрахувати (перевірити) розмір пенсії за віком.

Онлайн-сервіси Пенсійного фонду України – це швидко і зручно! Зареєструватися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду можна за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/

Начальник Дніпровського приміського

відділу обслуговування громадян

(сервісний центр)