Дніпропетровська область, Дніпровський район

Роспорядження голови ОДА

Дата: 09.11.2020 09:32

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 03.02.2020 № Р-57/0/3-20,  25 листопада 2020 буде проведена перевірка стану готовності системи централізованого оповіщення з включенням електросирен тривалістю 3 хвилини для передачі сигналу ”Увага ВСІМ” !

Це Головний засіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій.

ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА ТА УРИВИСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ –  „УВАГА ВСІМ!”.

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і уважно прослухайте повідомлення, інструкції центральних та місцевих органів влади з питань цивільного захисту та діяти без паніки і метушні згідно з отриманими інструкціями.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН ПОВИНЕН:

- НА РОБОТІ виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності;

- ВДОМА тримати постійно включеними радіоприймач та телевізор щоб мати можливість своєчасно почути розпорядження центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань цивільного захисту.

Повідомити про отриману інформацію сусідів.

Постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води.

Провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

Мати інформацію про місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо).

У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) уважно прослухайте повідомлення і дійте відповідно до отриманих інструкцій.