Дніпропетровська область, Дніпровський район

Інформація від пенсійного фонду

Дата: 11.11.2020 15:56

ПЕНСІЙНИЙ КАЛЕНДАР 2021 року

Дніпровський приміський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 № 849 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому” Міністерство соціальної політики склало інформаційний календар підвищень пенсій на 2021 рік.

У осіб, старших за 65 років, які мають страховий стаж 30 років жінки і 35 років чоловіки, мінімальна пенсійна виплата протягом 2021 року збільшиться на 500 грн і вони одержуватимуть не менше як 2600 грн. Також продовжиться програма доплат для пенсіонерів, старших за 80 років, що мають страховий стаж 20 років жінки і 25 років чоловіки. З липня 2021 року розпочнеться програма для пенсіонерів, старших за 75 років, які мають повний стаж.

Протягом 2021 року заплановано наступні підвищення:

У січні планується підвищення з 2100 до 2400 грн для пенсіонерів віком від 65 років за наявності в них страхового стажу 30/35 років і більше (40 % від збільшеної мінімальної заробітної плати із 5000 грн до 6000 грн).

В березні заплановано проведення індексації пенсій (заплановано 11%).

В квітні буде проведено автоматичний перерахунок працюючим пенсіонерам з урахуванням заробітної плати в період роботи й набутого стажу роботи.

В липні - планується підвищення з 2400 до 2600 грн для пенсіонерів віком від 65 років за наявності в них страхового стажу 30/35 років і більше (40 % від збільшеної мінімальної заробітної плати до 6500 грн).

Встановлення щомісячної доплати до пенсії до 400 грн віком 75-80 років та мінімальної пенсійної виплати 2500 грн за наявності в них страхового стажу 20/25 років і більше. Після досягнення 80 років збільшення до 500 грн щомісячної доплати до пенсії і мінімальної пенсійної виплати до 2600 грн за наявності в них страхового стажу 20/25 років і більше.

Заплановано підвищення прожиткового мінімуму із 1769 по 1854 грн і збільшення надбавок, підвищень до пенсії (надбавки за понаднормовий стаж, надбавок та підвищень учасникам та інвалідам війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, пенсії за особливі заслуги тощо).

На грудень заплановано підвищення прожиткового мінімуму із 1854 до 1934 грн і збільшення надбавок, підвищень до пенсії (надбавки за понаднормовий стаж, надбавок та підвищень учасникам та інвалідам війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, пенсії за особливі заслуги тощо).

Начальник Дніпровського приміського

відділу обслуговування громадян