Дніпропетровська область, Дніпровський район

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «РОДИННА СЛАВА УКРАЇНИ»

Дата: 29.12.2020 09:28

Проєкт реалізується за підтримки та участі представників Офісу Президента України, Верховної Ради України, народних депутатів України, органів державного управління, місцевого самоврядування, та інших.

Родина – одна з найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування. На сучасному етапі розвитку нашої держави важливою є проблема збереження здоров'я нації та зміцнення соціального інституту родини.
Наша спільна мета – побудувати державу, яка економічно процвітає, живе в безпеці та добробуті. Але ще більшою, шляхетнішою метою є побудова держави, в якій живуть щасливі міцні сім'ї.
УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України започаткував та проводить підготовку Національного проєкту «Родинна слава», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім'ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей, культури, історичним спадкоємцем поколінь, чинником стабільності та обов'язковою складовою економічного розвитку держави.
В рамках проекту готується відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування, відзнакою «Родина року – 2020», почесними грамотами, а також висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім'ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани.

Урочистості заплановано провести у лютому 2021 року у місті Києві.

Інформація  про проєкт розміщена на сайті:

https://galaktika2005.wixsite.com/rodynna-2020/nagorodzhennya , http://www.galaktika2005.com.ua/