Дніпропетровська область, Дніпровський район

Інформація щодо короновірусу

Дата: 11.01.2021 11:51

Шановні мешканці громади.
Нагадаємо, що з 8 по 24 січня включно по всій Україні запроваджуються посилені протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Це передбачено постановою КМУ від 09.12.2020 р. №1236, яка набрала чинності з 12 грудня 2020 р.
Згідно цієї постанови забороняється проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв), новорічних та різдвяних свят ялинки (без концертів та ярмарків, у тому числі продуктових), проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.