Дніпропетровська область, Дніпровський район

Оголошення про Звіт сільського голови за 2020 рік.

Дата: 15.03.2021 09:18

Оголошення про звіт сільського голови за 2020 рік.

Відповідно до п.7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Сурсько-Литовської ОТГ та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Сурсько-Литовської сільської ради , оголошуємо про проведення звіту сільського голови за 2020 рік, що відбудеться за наступним графіком:

-    С. Сурсько-Литовське – 20.03.2021 року о 10.00 годині в приміщенні КЗ «Сурсько-Литовський сільський будинок культури»
-    С. Новомиколаївка – 20.03.2021 року о 14.00 годині в приміщенні КЗ «Новомиколаївський сільський будинок культури»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту сільського голови. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з сільським головою та представниками апарату сільської ради у формі відкритого діалогу. Чекаємо на зустріч з Вами!