Дніпропетровська область, Дніпровський район

Оголошення про аудит земельних ділянок

Дата: 22.04.2021 08:53

Виконавчий комітет Сурсько-Литовської сільської ради, згідно з затвердженними заходами до Програми містобудування, кадастрування та інвентаризації земель комунальної власності, управління комунальним майном, та поводження з безхазяйним майном   оголошує   про намір проведення аудиту земельних ділянок громади.  Мета аудиту земель - це встановлення власника або користувача земельної ділянки, визначення місця розташування земельної ділянки, її меж, розміру, правового статусу, виявлення земель, що не використовується або використовується  без відома  в межах та за межами населених пунктів громади. Просимо всіх  зацікавлених юридичних та фізичних осіб, які виконують дані послуги, надавати комерційні пропозиції щодо виконання  аудиту земельних ділянок громади. Необхідні довідки Ви можете отримати за електроною адресою: surlitgromada@gmail.com та телефоном 0676353835.