Вітання з Новим 2019 Роком

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, староста та працівники апарату сільської ради ОТГ, медики та освітяни, працівники культури, комунальних підприємств та соціальної сфери,  приватні підприємці, керівники підприємств, установ та організацій, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти та ветерани ВВВ, представники громадських організацій, та усі жителі Сурсько - Литовської об’єднаної  територіальної громади!        Щиро вітаю з наступаючим Новим роком! Це улюблене свято з дитинства для кожної людини, а ще це пора відпочинку, забав, незабутніх зустрічей та здійснення бажань. Відходить в минуле 2018 рік, який був нелегким. Нехай він забере з собою всі негаразди, марні хвилювання, сумні спогади та тяжкі хвилини.  Багато що вдалося зробити, але ще більше нам потрібно зробити у 2019 році. Будемо щиро сподіватись, що наступаючий рік стане для нас роком добрих змін, роком економічного зростання, миру, стабільності.

10:52 31.12.2018

Ялинка

Відтепер і у нас є головна ялинка ОТГ! Висловлюємо щиру вдячність за цей подарунок голові Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств Носенку Олександру Михайловичу, який приїде до нас 13 січня на відкриття ялинки та святкування Старого Нового Року!

10:49 31.12.2018

Оголошення

Виконавчий комітет Сурсько-Литовської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Новомиколаївський сільський будинок культури». З вимогами до претендентів можна ознайомитись в приміщенні сільської ради за адресою: 52064, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н., с.Сурсько-Литовське, вул. Польова, 58

08:33 12.12.2018

Святкування ювілею дитячого садка "Веселка"

27 вересня 2018 року відсвяткував свій 30-ти річний ювілей дитячий садок «Веселка», що у селі Новомиколаївка.  За ці 30 років багато вихованців вийшло з цих привітних стін у шкільне, а потім доросле життя. І вже одне покоління змінилося іншим та випускники ранішніх літ ведуть у цей садочок своїх діточок.

15:49 28.09.2018

Фестиваль "Петриківський дивоцвіт"

"Петриківський дивоцвіт" - це щорічний етнографічно-фолькльорний фестиваль, який відбувся 15 вересня 2018 року в селищі Петриківка. Сурсько-Литовська об'єднана громада прийняла активну участь.

08:51 25.09.2018

Оголошення!!!

У Сурско-Литовському відділенні «УКРПОШТИ» відкрита вакансія начальника відділу. З умовами працевлаштування можна ознайомитися за адресою: с.Сурсько-Литовське, вул. Польова, 58 (Пошта).

11:08 11.09.2018