Вакансія на посаду кухаря

КЗ «Сурсько-Литовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сурсько-Литовської сільської ради» оголошує вакансію на посаду кухаря шкільної їдальні з відповідною освітою. Деталі за телефоном: 0954011646

10:53 10.01.2019

Вакансія на посаду медичної сестри

Комунальний заклад  «Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сурсько-Литовської сільської ради»  оголошує вакансію на посаду сестри медичної з відповідною освітою на одну ставку. Деталі за телефоном: 098 261 38 79 Олена Олександрівна

10:52 10.01.2019

Вітання з Новим 2019 Роком

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, староста та працівники апарату сільської ради ОТГ, медики та освітяни, працівники культури, комунальних підприємств та соціальної сфери,  приватні підприємці, керівники підприємств, установ та організацій, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти та ветерани ВВВ, представники громадських організацій, та усі жителі Сурсько - Литовської об’єднаної  територіальної громади!        Щиро вітаю з наступаючим Новим роком! Це улюблене свято з дитинства для кожної людини, а ще це пора відпочинку, забав, незабутніх зустрічей та здійснення бажань. Відходить в минуле 2018 рік, який був нелегким. Нехай він забере з собою всі негаразди, марні хвилювання, сумні спогади та тяжкі хвилини.  Багато що вдалося зробити, але ще більше нам потрібно зробити у 2019 році. Будемо щиро сподіватись, що наступаючий рік стане для нас роком добрих змін, роком економічного зростання, миру, стабільності.

10:52 31.12.2018

Ялинка

Відтепер і у нас є головна ялинка ОТГ! Висловлюємо щиру вдячність за цей подарунок голові Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств Носенку Олександру Михайловичу, який приїде до нас 13 січня на відкриття ялинки та святкування Старого Нового Року!

10:49 31.12.2018

Оголошення

Виконавчий комітет Сурсько-Литовської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Новомиколаївський сільський будинок культури». З вимогами до претендентів можна ознайомитись в приміщенні сільської ради за адресою: 52064, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н., с.Сурсько-Литовське, вул. Польова, 58

08:33 12.12.2018